vwo, havo, mavo, tweetalig onderwijs en sportklas

Mailadressen

Docenten

Volledige naam Code E-mail (werk) Hoofdvak
De heer M. Amhaual AMHM m.amhaual@t-atrium.nl wiskunde
Mevrouw L.M. van Andel ANDL l.van.andel@t-atrium.nl Nederlands
De heer J. Bast BASJ j.bast@t-atrium.nl wiskunde
Mevrouw S. Baudoin BAUS s.baudoin@t-atrium.nl Frans
Mevrouw drs. A.C. Bennink BENK k.bennink@t-atrium.nl Nederlands
Mevrouw drs. J.A.D. den Besten-Poulus BESJ j.den.besten@t-atrium.nl biologie
De heer W. Bloemsma BLOW w.bloemsma@t-atrium.nl nastec
Mevrouw Y.J.P. Brom BROY y.brom@t-atrium.nl nastec
De heer drs. G.L. de Bruijn BRUG g.de.bruijn@t-atrium.nl wiskunde
Mevrouw T.W.A. van Basten Med BSTT t.van.basten@t-atrium.nl Nederlands
Mevrouw S. Buter BTRS s.buter@t-atrium.nl Frans
De heer Th.H. van de Camp CAMT t.vande.camp@t-atrium.nl scheikunde
De heer drs. C.A. van de Casteel CASC c.vande.casteel@t-atrium.nl aardrijkskunde
Mevrouw J.T. le Comte COMA a.le.comte@t-atrium.nl lichamelijke opvoeding
Mevrouw drs. M.J.G. Eijkemans EYKM m.eijkemans@t-atrium.nl Duits
De heer V. van Galen GALV v.van.galen@t-atrium.nl geschiedenis
De heer B. Goettsch GOEB b.goettsch@t-atrium.nl lichamelijke opvoeding
Mevrouw drs. I.D. de Groodt GROO i.de.groodt@t-atrium.nl Engels
Mevrouw Y. Groot-Bolks GROY y.groot@t-atrium.nl lichamelijke opvoeding
De heer R. de Gruijl GRUR r.de.gruijl@t-atrium.nl geschiedenis
De heer L. Haagsman HAAL l.haagsman@t-atrium.nl Nederlands
De heer drs. G. Hagmolen of ten Have HAGG g.hagmolen@t-atrium.nl wiskunde
De heer J. Haring HARJ j.haring@t-atrium.nl nastec
Mevrouw drs. M. van Hasselt - Minderman HASM m.van.hasselt@t-atrium.nl Engels
De heer N.L. van den Hazel HAZN n.vanden.hazel@t-atrium.nl biologie
Mevrouw B. van der Heijden MSc HEIB b.vander.heijden@t-atrium.nl biologie
De heer drs. F.J.A. Holtkamp HLTF f.holtkamp@t-atrium.nl Engels
De heer D.J. van Ieperen IEPK k.van.ieperen@t-atrium.nl lichamelijke opvoeding
Mevrouw G.M.J. Jas-Adegeest JASG g.jas@t-atrium.nl Engels
Mevrouw drs. D.E.P. Jennissen JEND d.jennissen@t-atrium.nl lichamelijke opvoeding
De heer L. Jewan JEWL l.jewan@t-atrium.nl wiskunde
Mevrouw E.L. Jocker JOCE e.jocker@t-atrium.nl cult. en kunstz. vorming
Mevrouw drs. A. de Jonge JONG a.de.jonge@t-atrium.nl Nederlands
De heer V. Kanis KANV v.kanis@t-atrium.nl lichamelijke opvoeding
De heer J. Kempe KEMJ j.kempe@t-atrium.nl aardrijkskunde
Mevrouw drs. K. van Knippenberg KNIK k.van.knippenberg@t-atrium.nl Frans
De heer J.W. Kosten KOSJ j.kosten@t-atrium.nl aardrijkskunde
Mevrouw S.  Lammerts LAMS s.lammerts@t-atrium.nl kunst/muziek
Mevrouw A. Leeijen LEEA a.leeijen@t-atrium.nl wiskunde
Mevrouw I.J.M. Leurs LEUI i.leurs@t-atrium.nl kunst/tekenen
Mevrouw A.E.M. Lintjens LINC c.lintjens@t-atrium.nl maatschappijleer
De heer D. Linthout MSc LIND d.linthout@t-atrium.nl biologie
De heer drs. R.F.E. Maarschalk MAAR r.maarschalk@t-atrium.nl Duits
Mevrouw S.C.J. Maas MAAS s.maas@t-atrium.nl Nederlands
Mevrouw L.  Mallee MALL l.mallee@t-atrium.nl kunst/drama
Mevrouw L. Marijt MARL l.marijt@t-atrium.nl handvaardigheid
Mevrouw drs. N.K. Marks MARN n.marks@t-atrium.nl Engels
De heer drs. C.H.M. Meijer MEIC c.meijer@t-atrium.nl natuurkunde
De heer ir. G.W. Meinen MEIG g.meinen@t-atrium.nl wiskunde
De heer V. de Munck MUNV v.de.munck@t-atrium.nl scheikunde
Mevrouw L.M. van der Niet NIEL l.vander.niet@t-atrium.nl lichamelijke opvoeding
De heer A.A.B. Oortman OORL l.oortman@t-atrium.nl management & organisatie
Mevrouw M.R. van Oostveen OOSM m.van.oostveen@t-atrium.nl Engels
Mevrouw P.T.R. Oosterhuis OOSP p.oosterhuis@t-atrium.nl Frans
Mevrouw P. Paris PARP p.paris@t-atrium.nl Engels
De heer R. Poetsma POER r.poetsma@t-atrium.nl geschiedenis
De heer drs. G.C. Poppe POPG g.poppe@t-atrium.nl geschiedenis
Mevrouw R. Present-Thomas PRER r.present-thomas@t-atrium.nl Engels
Mevrouw J.E. Prins PRIJ j.prins@t-atrium.nl Nederlands
De heer drs. R. Profittlich PROR r.profittlich@t-atrium.nl aardrijkskunde
Mevrouw A. Qubbaj QUBA a.qubbaj@t-atrium.nl Engels
De heer drs. A. Rigter RIGA a.rigter@t-atrium.nl economie
Mevrouw S. Rook ROOS s.rook@t-atrium.nl wiskunde
Mevrouw M.C. Scheffer MSc SCHE m.scheffer@t-atrium.nl Nederlands
Mevrouw drs. T. Schipper-de Jong SCHI t.schipper@t-atrium.nl Frans
Mevrouw S. Scholten SCHS s.scholten@t-atrium.nl kunst (beeldende vormgeving)
De heer M. Schot SCHT m.schot@t-atrium.nl wiskunde
Mevrouw ir. H. van der Sluis SLUH h.vander.sluis@t-atrium.nl Duits
Mevrouw N.M. Sluis-Vis SLUN n.sluis@t-atrium.nl natuurkunde
De heer M. Spijkerboer SPYM m.spijkerboer@t-atrium.nl lichamelijke opvoeding
Mevrouw S. Tepeli Med TEPS s.tepeli@t-atrium.nl Duits
Mevrouw T. Tros TROT t.tros@t-atrium.nl Engels
De heer R. van Uhm UHMR r.van.uhm@t-atrium.nl lichamelijke opvoeding
Mevrouw ir. V.M. Ummels UMMV v.ummels@t-atrium.nl scheikunde
De heer T. van de Vegte VEGT t.vande.vegte@t-atrium.nl economie
Mevrouw A. Veldman VELA a.veldman@t-atrium.nl kunst/handvaardigheid
Mevrouw C.A.W. Vermeulen VERC c.vermeulen@t-atrium.nl Nederlands
De heer drs. I. Weber WEBI i.weber@t-atrium.nl Nederlands
De heer drs. B.O. Wegner WEGB b.wegner@t-atrium.nl Franse taal en literatuur
Mevrouw T. Wendrich WENT t.wendrich@t-atrium.nl Nederlands
De heer J. Westera WEST j.westera@t-atrium.nl Duits
Mevrouw drs. M.J. van de Wetering WETM m.vande.wetering@t-atrium.nl geschiedenis
Mevrouw S.E. van Wijck-Dumfries WIJS s.dumfries@t-atrium.nl biologie
De heer C.J. Willemsen WILC c.willemsen@t-atrium.nl wiskunde
De heer drs. R.J. Woudstra WOUR r.woudstra@t-atrium.nl economie
Mevrouw C. Wijkmans WYKC c.wijkmans@t-atrium.nl Nederlands
Mevrouw drs. P. de Zwart ZWAP p.de.zwart@t-atrium.nl geschiedenis

Ondersteunend personeel

Volledige   naam Code E-mail (werk) Functie
De heer I. Bergman BER i.bergman@t-atrium.nl TOA Natuurkunde
Mevrouw Y. Beuse-van Daal BEU receptie@t-atrium.nl Receptie
Mevrouw W.M. van Deuveren DEU administratie@t-atrium.nl Administratie
Mevrouw J.A.M. Ellerman-Mees ELL m.ellerman@t-atrium.nl Financieel   medewerker
De heer C. van den Essenburg ESB c.vanden.essenburg@t-atrium.nl TOA   Biologie
De heer J. Bast JBS j.bast@t-atrium.nl Roostermaker
Mevrouw B. Klein Holte KLE b.kleinholte@t-atrium.nl Management-assistent
Mevrouw M.J. Kremers - Sijstermans KRE m.kremers@t-atrium.nl TOA   Scheikunde
De heer R. Mulder MUL r.mulder@t-atrium.nl Conciërge
Mevrouw T. Poldervaart POL administratie@t-atrium.nl Administratie
De heer T. Rajak RAJ t.rajak@t-atrium.nl Conciërge
De heer R. van Rootselaar ROR r.van.rootselaar@t-atrium.nl Systeembeheer
Mevrouw M. Rijkse RYK m.rijkse@t-atrium.nl Toezichthouder
Mevrouw L. Sneep SNP receptie@t-atrium.nl Receptie
Mevrouw M. van Vlierden VLI receptie@t-atrium.nl Receptie
Mevrouw T. Werners-Hardenberg WER t.werners@t-atrium.nl Mediatheek
Mevrouw I. van Wijngaarden WYN i.van.wijngaarden@t-atrium.nl Mediatheek
Top