vwo, havo, mavo, tweetalig onderwijs en sportklas

Mailadressen

Docenten

Volledige naam Code E-mail (werk) Hoofdvak docent
Dhr. M. Amhaual AMHM m.amhaual@t-atrium.nl wiskunde
Mw. S. Baudoin BAUS s.baudoin@t-atrium.nl Frans
Dhr. R. Bekers BEKR r.bekers@t-atrium.nl Nederlands
Mw. drs. A.C. Bennink BENK k.bennink@t-atrium.nl Nederlands
Dhr. drs. J. van den Berg BERJ j.van.den.berg@t-atrium.nl natuurkunde
Mw. drs. J.A.D. den Besten-Poulus BESJ j.den.besten@t-atrium.nl biologie
Dhr. W. Bloemsma BLOW w.bloemsma@t-atrium.nl creative science
Dhr.J. de Bont BONJ j.de.bont@t-atrium.nl wiskunde
Mw. N Boshuizen BSHN n.boshuizen@t-atrium.nl Nederlands
Mw. Y.J.P. Brom BROY y.brom@t-atrium.nl creative science
Mw. S. Buter BTRS s.buter@t-atrium.nl Frans
Mw. J.T. le Comte COMA a.le.comte@t-atrium.nl lichamelijke opvoeding
Mw. M. Deijns DEYM m.deijns@t-atrium.nl Duits
Mw. T. Djelau MEd DJET t.djelau@t-atrium.nl Nederlands
Mw. S.E. Dumfries DUMS s.dumfries@t-atrium.nl Biologie
Dhr. B. Goettsch GOEB b.goettsch@t-atrium.nl lichamelijke opvoeding
Mw. drs. I.D. de Groodt GROO i.de.groodt@t-atrium.nl Engels
Mw. Y. Groot-Bolks GROY y.groot@t-atrium.nl lichamelijke opvoeding
Dhr. R. de Gruijl GRUR r.de.gruijl@t-atrium.nl geschiedenis
Dhr. drs. G. Hagmolen of ten Have HAGG g.hagmolen@t-atrium.nl wiskunde
Dhr. P.S. 't Hart HARP p.thart@t-atrium.nl wiskunde
Dhr. N.L. van den Hazel HAZN n.vanden.hazel@t-atrium.nl biologie
Mw. B. van der Heijden MSc HEIB b.vander.heijden@t-atrium.nl biologie
Mw H. Herbers HERH h.herbers@t-atrium.nl Frans
Mw. drs. W.H. Hoogvliet HOOW w.hoogvliet@t-atrium.nl aardrijkskunde
Dhr. D.J. van Ieperen IEPK k.van.ieperen@t-atrium.nl lichamelijke opvoeding
Dhr. L. de Jeger JEGL l.de.jeger@t-atrium.n lichamelijke opvoeding
Dhr. L. Jewan JEWL l.jewan@t-atrium.nl wiskunde
Mw. drs. A. de Jonge JONG a.de.jonge@t-atrium.nl Nederlands
Dhr. J. Kempe KEMJ j.kempe@t-atrium.nl aardrijkskunde
Mw. M.W. Klieverik KLIM m.klieverik@t-atrium.nl scheikunde
Mw. drs. K. van Knippenberg KNIK k.van.knippenberg@t-atrium.nl Frans
Mw. E.L. Krabbendam KRAE e.krabbendam@t-atrium.nl scheikunde
Dhr, C. Kreijne KREC c.kreijne@t-atrium.nl lichamelijke opvoeding
Mw. S.  Lammerts LAMS s.lammerts@t-atrium.nl kunst/muziek
Dhr. A. Lautenbach LAUA a.lautenbach@t-atrium.nl wiskunde
Mw. A. Leeijen LEEA a.leeijen@t-atrium.nl wiskunde
Mw. A.E.M. Lintjens LINC c.lintjens@t-atrium.nl maatschappijleer
Mw. L. Mallee MALL l.mallee@t-atrium.nl kunst/drama
Mw. L. Marijt MARL l.marijt@t-atrium.nl handvaardigheid
Mw. M. van Maris MARM m.van.maris@t-atrium.nl kunst (bv)
Mw. drs. N.K. Marks MARN n.marks@t-atrium.nl Engels
Dhr. drs. C.H.M. Meijer MEIC c.meijer@t-atrium.nl natuurkunde
Mw. R.J. Millenaar MILR r.millenaar@t-atrium.nl aardrijkskunde
Mw. J. van Mouwrik MOUJ j.van.mouwrik@t-atrium.nl Duits
Mw. M. Mulder MULM m.mulder@t-atrium.nl kunst (bv)
Dhr. V. de Munck MUNV v.de.munck@t-atrium.nl scheikunde
Mw. L.M. van der Niet NIEL l.vander.niet@t-atrium.nl lichamelijke opvoeding
Dhr. A.A.B. Oortman OORL l.oortman@t-atrium.nl m & o
Mw. M.R. van Oostveen OOSM m.van.oostveen@t-atrium.nl Engels
Dhr. R. Ootjers OOTR r.ootjers@t-atrium.nl Engels
Mw. P. Paris PARP p.paris@t-atrium.nl Engels
Dhr. R. Poetsma POER r.poetsma@t-atrium.nl geschiedenis
Dhr. drs. R. Profittlich PROR r.profittlich@t-atrium.nl aardrijkskunde
Mw. A. Qubbaj QUBA a.qubbaj@t-atrium.nl Engels
Dhr. drs. A. Rigter RIGA a.rigter@t-atrium.nl economie
Dhr. M. Salloum SALM m.salloum@t-atrium.nl wiskunde
Mw. drs. T. Schipper-de Jong SCHI t.schipper@t-atrium.nl Frans
Mw. E.G. Schoemaker SCME e.schoemaker@t-atrium.nl biologie
Dhr. M. Schot SCHT m.schot@t-atrium.nl wiskunde
Mw. P. Schuitemaker SCHP p.schuitemaker@t-atrium.nl Engels
Dhr. H.P.J. van der Span SPAH h.vander.span@t-atrium.nl geschiedeins
Dhr. W.R.J. Steenman STEE r.steenman@t-atrium.nl Nederlands
Mw. M. Tellegen  TELM m.tellegen@t-atrium.nl wiskunde
M.Ed S. Tepeli TEPS s.tepeli@t-atrium.nl Duits
Dhr. R. van Uhm UHMR r.van.uhm@t-atrium.nl lichamelijke opvoeding
Mw. ir. V.M. Ummels MSc UMMV v.ummels@t-atrium.nl scheikunde
Dhr. T. van de Vegte VEGT t.vande.vegte@t-atrium.nl economie
Mw. A. Veldman VELA a.veldman@t-atrium.nl kunst/handvaardigheid
Mw. C.A.W. Vermeulen VERC c.vermeulen@t-atrium.nl Nederlands
Dhr. S. Walstra WALS s.walstra@t-atrium.nl biologie
Dhr. H. Westerhof WSTE e.westerhof@t-atrium.nl Nederlands
Mw. drs. M.J. van de Wetering WETM m.vande.wetering@t-atrium.nl geschiedenis
Dhr. drs. R.J. Woudstra WOUR r.woudstra@t-atrium.nl economie
Mw. drs. P. de Zwart ZWAP p.de.zwart@t-atrium.nl geschiedenis

Ondersteunend personeel

klassen

Volledige naam Code E-mail (werk) Functie
Mw. S. Yasar-Ayko AYKS s.yasar-ayko@t-atrium.nl klassenassistent
Mw. T.J.H. Bakker - Buil BAKT t.bakker@t-atrium.nl toezichthouder
Dhr. J. Bast BASJ j.bast@t-atrium.nl roostermaker
Dhr. I. Bergman BERI i.bergman@t-atrium.nl TOA Na
Mw. Y. Beuse-van Daal BEUS receptie@t-atrium.nl receptie
Mw. W.M. van Deuveren DEUW w.van.deuveren@t-atrium.nl administratie
Mw. J.A.M. Ellerman-Mees ELLM m.ellerman@t-atrium.nl financieel medewerker
Dhr. M.J. Geers GEEM m.geers@t-atrium.nl TOA biologie
Dhr. R. Hartog HARR r.hartog@t-atrium.nl klassenassistent
Mw. B. Klein Holte KLEB b.kleinholte@t-atrium.nl management-assistent
Mw. M.J. Kremers-Sijstermans KREM m.kremers@t-atrium.nl TOA Sk
Dhr. J. Kuipers KUIJ j.kuipers@t-atrium.nl financieel medewerker
Dhr. R. Mulder MULR r.mulder@t-atrium.nl conciërge
Mw. T. Poldervaart POLT t.poldervaart@t-atrium.nl administratie
Dhr. R. van Rootselaar ROOR r.van.rootselaar@t-atrium.nl systeembeheer
Mw. N.T.J.F. Schouten SCHN n.schouten@t-atrium.nl facilitair medewerker
Mw. M. van Vlierden VLIM receptie@t-atrium.nl receptie
Mw J. van de Zandschulp ZAND j.vande.zandschulp@t-atrium.nl klassenassistent

Top